Laminowanie włosów

Laminacja włosów jest ekskluzywnym zabiegiem pielęgnacji włosów. Produkty używane do jego wykonania to najwyższej jakości kosmetyki powstałe w laboratorium ESTEL.
Bazę kuracji stanowi żel 3D-Gel iNEO-Crystal . Wchodzący w jego skład innowacyjny polimer, tworzy na powierzchni włosa „oddychającą” powłokę, która zapobiega wypłukiwaniu składników aktywnych kolejnych produktów. Formuła tych kosmetyków zawiera niezwykle skuteczne kompleksy o działaniu nawilżającym, odżywczym i regenerującym, które dodają włosom objętości, elastyczności i blasku. Efekty zabiegu są zauważalne natychmiast po wykonanym zabiegu.

Zabieg laminacji włosów można przeprowadzić niezależnie od stanu włosów:

  • rzadkich, cienkich, szorstkich, rozjaśnionych,
  • uszkodzonych przez niepoprawne farbowanie, lub stosowanie wysokich temperatur przy suszeniu, prostowaniu,
  • rozdwajających się i łamliwych
  • suchych i matowych,
  • po trwałej ondulacji lub zabiegach prostowania,
  • w dobrym stanie lub lekko zniszczonych,

Kontynuacją kuracji są szampon i balsam stosowane do kuracji w domu. Zapewniają one ochronę i wzmocnienie mikropowłoki na włosie, zapobiegając jej przedwczesnemu wypłukaniu. Tym samym nie tylko przedłużają i podtrzymują efekt laminacji, ale przyczyniają się również do przedłużenia trwałości koloryzacji.Dlatego też zabieg laminacji włosów doskonale można łączyć z koloryzacjami dzięki czemu klienci mogą cieszyć się trwałością koloru oraz głęboką pielęgnacją: włosy zyskują miękkość, gładkość oraz intensywny połysk.

Cena zabiegu: od 120zł
Czas: od 1 h.