Welloxy – infuzja tlenowa

TLENOTERAPIA

Zabieg, który polega na precyzyjnym rozprowadzeniu produktu z substancjami aktywnymi za pomocą tlenu. Tak podany preparat bardzo skutecznie przenika do skóry, cebulek włosów i głębszych struktur łodygi włosa.

Jest to wyspecjalizowane urządzenie, które pozyskuje z powietrza tlen o stężeniu ok 93% oraz precyzyjnie przekazuje go na skórę i włosy pod odpowiednim ciśnieniem.

Do zabiegów wykorzystywane są specjalnie dedykowane do infuzji tlenowej preparaty firmy Vivipharma, która od 40 lat specjalizuje się w tworzeniu kosmetyków trychologicznych oraz do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu.

WellOxy to cała koncepcja. Oprócz urządzenia i dedykowanych kosmeceutyków to również linie i protokoły zabiegowe dające szerokie możliwości terapeutyczne w nurcie koncepcji wellness – filozofii skierowanej na potrzeby i dobre samopoczucie Klienta.

- System infuzji tlenowej oparty o urządzenie medyczne Hi - Tech renomowanego producenta z USA!
- 93% czysty tlen pozyskiwany z otoczenia! Urządzenie sprawdzone miernikiem!!

Cena:
Twarz + szyja – 250zł
Twarz+szyja+dekolt - 300zł

Czas: ok 1,5h

Zabiegi BIOTHERAPY ANTI-AGING (na twarz, bądź twarz/szyja/dekokt)
6 kuracji tlenowych, anti-aging(przeciwstarzeniowych) dla różnych potrzeb skóry.
Zabieg nieinwazyjny! Bezbolesny!

Preparat dobieramy indywidualnie, zależnie od wieku oraz potrzeb. Zabieg składa się z całkowitej procedury, w skład której wchodzi m.in przygotowanie skóry do zabiegu- oczyszczanie, peeling, detoksykacja, zabieg właściwy- tlenoterapia, indywidualnie dobrany preparat, wprowadzony przy pomocy Infuzji tlenowej w głębokie warstwy skóry. Następnie wykonujemy maskę oraz dobieramy krem.

Efekty widoczne bezpośrednio po zabiegu! ! A w ciągu kolejnych 4. dni po zabiegu efekt będzie sie pogłębiał.
Dla utrwalenia efektów zalecana seria 4-6 zabiegów.

Pracujemy na kosmetykach włoskiej firmy Chrissie Cosmetics, ich wyjątkowo ekskluzywny skład pozwala osiągnąć efekt liftingu, zwiększyć poziom nawilżenia i poprawić elastyczność skóry.
Polecane dla osób w każdym wieku!

Dostępne kuracje:

  • liftingująca
  • ujędrniająca
  • rewitalizująca
  • odżywcza
  • rozjaśniająca
  • z komórkami macierzystymi

Zabieg polecany dla każdego i o każdej porze roku!