o mnie

KOSMETYCZKA • TRYCHOLOG • SZKOLENIOWIEC


KILKA INFORMACJI O MNIE...


Kamila Zielińska - właścicielka Instytutu Piękna I Trychologii, kosmetyczka, szkoleniowiec, trycholog kosmetyczny, nauczycielka w Akademii MSP.

Pięć lat temu otworzyłam pierwszy w województwie Lubuskim gabinet trychologiczny, który obecnie rozszerza swoją działalność o zabiegi kosmetyczne.
Trychologia jest moją pasją która zrodziła się z potrzeby własnej. Przez wiele lat szukałam bezskutecznie pomocy w rozwiązaniu mojego problemu z wypadaniem włosów, miesiące szkoleń, niezliczona ilość nieprzespanych nocy poświęconych na zgłębianiu wiedzy, czytaniu artykułów i książek o trychologii, godziny spędzone na rozmowach z mentorami i pionierami trychologii w Polsce i za granicą, pozwoliły mi na uzyskanie wiedzy dzięki której mogę dziś skutecznie pomagać moim klientom rozwiązywać ich problemy ze skórą głowy i włosami.

Idea otwarcia Instytutu Piękna zrodziła się dzięki sugestii moich klientek, które w trakcie rozmów o tym jak prawidłowo dbać o skórę głowy dopytywały o pielęgnację twarzy, sugerując mi rozszerzenie działalności.

Instytut będzie oferował krótką, profesjonalną w pełni wyspecjalizowaną listę zabiegów ukierunkowanych na twarz. Wykorzystując najnowszą technologię wodorowego oczyszczania i produkty pionierskich firm medycznych skupiać się będę na rozwiązywaniu problemów z cerą trądzikową oraz szeroko rozumianym działaniem Anti-Aging.