szkolenia

KOSMETYCZKA • TRYCHOLOG • SZKOLENIOWIEC


SZKOLENIA - KAMILA ZIELIŃSKA


Akademia Trychologii Kosmetycznej Kamili Zielińskiej
Prowadząca: Kosmetyczka, trycholog, szkoleniowiec Kamila Zielińska – Współzałożycielka pierwszego polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Wykładowca w Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody, szkoleniowiec w poznańskiej Wyższej Szkole Edukacji i Terapii, oraz szkoleniowiec Akademii Organics Beauty w Warszawie. Autorka artykułów trychologicznych na portalach internetowych, blogerka, propagatorka zdrowego odżywiania, naturalnej pielęgnacji kosmetycznej. Właścicielka jedynego w województwie lubuskim gabinetu trychologicznego, Od wielu lat intensywnie rozwija się w trychologii kosmetycznej, kosmetologii, dietetyce klinicznej, endokrynologii, psychologii.

Dlaczego szkolenia w mojej Akademii?!
Jestem pasjonatka która trychologią zajęła się ponieważ sama miałam ogromne problemy z włosami, dlatego na moich szkoleniach dowiesz się bardzo szczegółowo jak powinien pracować trycholog.

Moim celem jest szerzenie wiedzy trychologicznej i wykształcenie trychologów z umiejętnościami które pozwolą im na rozpoczęcie pracy z klientem trychologicznym ale i „głodem” na samorozwój!
W nauczaniu nie ograniczam się tylko do wiedzy nt. budowy i funkcjonowania skóry głowy i włosa oraz dobór kuracji ponieważ wiem że
Szkoląc się u mnie dowiesz się jak interpretować wyniki badań, jak rozmawiać z klientem, o co go pytać, co kupić na początek do swojego gabinetu aby nie mnożyć kosztów, nauczę Cię jak rozmawiać z trudnym/płaczącym klientem, będziesz wiedzieć jak dobierać kuracje trychologiczne do problemów, omówię z tobą zdjęcia skóry głowy moich klientów, a ich bazę mam bardzo dużą.
Wprowadzę Cię w tajniki dietetyki oraz układania prostych zaleceń dietetycznych w rozpoznanych jednostkach chorobowych.
Posiądziesz umiejętności pracy z mikrokamerą, wykonywania procedur zabiegowych, stosowania urządzeń do fizjoterapii niezbędnych podczas pracy z klientem, razem ułożymy ankietę która będzie niezbędnym narzędziem w Twojej pracy, nauczę Cię jak dobierać suplementację dla klienta (jeśli będzie to potrzebne!).

W drugi dzień szkolenia zaproszę do gabinetu modelki na których będziesz mogła/mógł wykonać zabiegi z wykorzystaniem najnowszych urządzeń wspomagających kurację domowe.
Szkoleni kończy się testem potwierdzającym uzyskane umiejętności oraz wręczeniem imiennego certyfikatu.


SKRÓCONY PLAN SZKOLENIA - szczegóły dotyczące planu szkolenia udzielam telefonicznie.

DZIEŃ PIERWSZY

1. Trychologia – czym jest, jak się dzieli, kompetencje…
2. Włosy i skóra głowy – budowa, drogi przenikania, ph….
3. Choroby owłosionej skóry głowy – rozwiązanie problemu…
4. Analiza i interpretacja wyników badań….
5. Przyczyny utraty włosów
6. Przyjęcie klienta trychologicznego,
7. Organizacja gabinetu trychologicznego…
8. Dietetyka i suplementacja w schorzeniach skóry głowy…
9. Praca z mikrokamerą, analiza obrazu…
10. Zasady BHP i prawne w pracy trychologa.

DZIEŃ DRUGI

Praca w gabinecie z modelkami z wykorzystaniem dermaPen, infuzji tlenowej, d'Arsonvala, grzebienia Triady, galwana grzebieniowego, pielegnicy, micromista, oraz urządzenia do wodorowego oczyszczania!

Koszt trzydniowego szkolenia 3500 zł
Koszt dwudniowego szkolenia 2200 zł
Koszt jednodniowego szkolenia 1500 zł - tylko dla osób z doświadczeniem
Koszt szkolenia on-line od 3500 zł

Zaliczka w kwocie 50%.
Odwołanie szkolenia na 3 dni przed zaplanowanym terminem skutkuje przepadnięciem zaliczki – wynika o z faktu iż dla szkolonej osoby gabinet jest zamknięty na dwa dni.

Nie jest to szkolenie produktowe!! Nie ma konieczności zakupu kosmetyków!!
Po szkoleniu otrzymujesz imienny certyfikat!!

Nr konta do wpłaty 42 1140 2004 0000 3802 7523 8170 mBank
Tytułem: Akademia Trychologii Kamili Zielińskiej – imię i nazwisko osoby szkolonej