Kwasy Rhona Allison

Rhonda Allison to lider na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej od 30 lat. Produkty są używane w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, chirurgii plastycznej itp. a także w codziennej pielęgnacji domowej.
Dzięki silnym, naturalnym składnikom aktywnym powodują skuteczną i szybką regenerację skóry.
Rhonda Allison to w pełni profesjonalna, nowoczesna kosmetyka oparta na peptydach. Wszystkie produkty pozyskiwane są z naturalnych zasobów, nie posiadają szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu kosmetyki mogą być używane nawet przez kobiety w ciąży.
 Nowoczesne dermokosmetyki |  Zaawansowana technologia peptydowa
 Lider na Amerykańskim rynku od 30 lat |  Ekskluzywny design

LOTUS PEEL

Zabieg głęboki, intensywny charakteryzujący się mocnym złuszczaniem naskórka. Aplikacja kwasów o takim działaniu na skórę nigdy nie odbywa się napierwszej wizycie.

Zabieg dla osób o fototypie Fitz-Patrica I-III. Zabieg przeznaczony dla osób borykających się z przebarwieniami, zmarszczkami, brakiem nawilżenia skóry, wiotkością.

Efektem zabiegu jest redukcja zmarszczek, wygładzenie skóry, rozjaśnienie, blask. Poprawa gęstości, zwiększenie napięcia i poprawa owalu twarzy.

Czas zabiegu: ok 45-60 minut
Cena: od 180zł do 230zł
Odstęp pomiędzy zabiegami – 6 tygodni

HIBISCUS FLOWER ACID PEEL

To pgrogresywny peeling dla fototypu Fitz-Patrica I-IV. Doskonały dla skór o nierównym kolorycie, z przetłuszczającą się strefą T, zanieczyszczonymi zaskórnikami, przebarwieniami pozapalnymi, a także dla cery wrażliwej i naczyniowej i z tendencją do trądziku różowatego.

Efektem zabiegu jest złuszczanie dzięki któremu następuje odbudowa komórkowa, reguluje się pH skóry oraz wydzielanie sebum, trądzik różowaty zmniejsza się, a naczynka zmniejszają.

Czas zabiegu: 60 minut
Cena: od 180zł do 230zł
Odstęp pomiędzy zabiegami 4 tygodnie

ROSACEA PEEL

Zbieg progresywny, dla fototypu I – IV. Doskonały zabieg dla osób borykających się z trądzikiem różowatym oraz naczynkami. Dodatkowym atutem jest działanie antybakteryjne z delikatnym złuszczaniem.

Efektem zabiegu jest obkurczenie naczyń krwionośnych oraz silne nawilżenie. Stany zapalne ulegają wyciszeniu, trądzik zmniejsza się, delikatne zmarszczki wypłycają.

Czas zabiegu: ok 60 minut
Cena: od 180zł do 230zł
Odstęp pomiędzy zabiegami 4-6tygodni

THE HOT TOMATO PEEL

To średnio głęboki peeling dla fototypu I-VI. Przeznaczony do cery trądzikowej, mieszanej, z zaskórnikami, grubej, z silnym wydzielaniem sebum, z przebarwieniami posłonecznymi i pozapalnymi, z bliznami potrądzikowymi.

Efektem zabiegu jest głębokie oczyszczenie skóry, zmniejszenie por, wyregulowanie pH skóry, złagodzenie stanów zapalnych oraz zapobieganie przebarwieniom i bliznom potrądzikowym.

Czas zabiegu: 60 minut
Cena: od 180zł do 230zł
Odstęp pomiędzy zabiegami 3-4 tygodnie

RHONDA ALLISON łączy najlepsze naturalne składniki z wyjątkowo dobroczynnymi dla skóry naukowo opracowanymi związkami. To wszystko w celu uzyskania nadzwyczajnych właściwości pielęgnacyjnych odmieniających stan skóry w taki sposób, by otrzymała ona wszystko, co jest jej potrzebne dla zachowania zdrowia i piękna. Rhonda Allison oferuje profesjonalną linię kosmoceutyków przeznaczonych szczególnie do zabiegów estetycznych.

ZALETY:
• Szeroka oferta peelingów enzymatycznych i chemicznych.
• Produkty zawierają składnik oparte na certyfikatach FDA.
• Formuły zabiegowe przetestowane klinicznie.
• Unikatowe formuły peelingów chemicznych i enzymatycznych.