szkolenia


Akademia Trychologii Kosmetycznej Kamili Zielińskiej
Prowadząca: Kosmetyczka, trycholog, szkoleniowiec Kamila Zielińska – Współzałożycielka pierwszego polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Wykładowca w Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody, szkoleniowiec w poznańskiej Wyższej Szkole Edukacji i Terapii, oraz szkoleniowiec Akademii Organics Beauty w Warszawie. Autorka artykułów trychologicznych na portalach internetowych, blogerka, propagatorka zdrowego odżywiania, naturalnej pielęgnacji kosmetycznej. Właścicielka jedynego w województwie lubuskim gabinetu trychologicznego, Od wielu lat intensywnie rozwija się w trychologii kosmetycznej, kosmetologii, dietetyce klinicznej, endokrynologii, psychologii.

Dlaczego szkolenia w mojej Akademii?!
Jestem pasjonatka która trychologią zajęła się ponieważ sama miałam ogromne problemy z włosami, dlatego na moich szkoleniach dowiesz się bardzo szczegółowo jak powinien pracować trycholog.

Moim celem jest szerzenie wiedzy trychologicznej i wykształcenie trychologów z umiejętnościami które pozwolą im na rozpoczęcie pracy z klientem trychologicznym ale i „głodem” na samorozwój!
W nauczaniu nie ograniczam się tylko do wiedzy nt. budowy i funkcjonowania skóry głowy i włosa oraz dobór kuracji ponieważ wiem że
Szkoląc się u mnie dowiesz się jak interpretować wyniki badań, jak rozmawiać z klientem, o co go pytać, co kupić na początek do swojego gabinetu aby nie mnożyć kosztów, nauczę Cię jak rozmawiać z trudnym/płaczącym klientem, będziesz wiedzieć jak dobierać kuracje trychologiczne do problemów, omówię z tobą zdjęcia skóry głowy moich klientów, a ich bazę mam bardzo dużą.
Wprowadzę Cię w tajniki dietetyki oraz układania prostych zaleceń dietetycznych w rozpoznanych jednostkach chorobowych.
Posiądziesz umiejętności pracy z mikrokamerą, wykonywania procedur zabiegowych, stosowania urządzeń do fizjoterapii niezbędnych podczas pracy z klientem, razem ułożymy ankietę która będzie niezbędnym narzędziem w Twojej pracy, nauczę Cię jak dobierać suplementację dla klienta (jeśli będzie to potrzebne!).

W drugi dzień szkolenia zaproszę do gabinetu modelki na których będziesz mogła/mógł wykonać zabiegi z wykorzystaniem najnowszych urządzeń wspomagających kurację domowe.
Szkoleni kończy się testem potwierdzającym uzyskane umiejętności oraz wręczeniem imiennego certyfikatu.