SZKOLENIA TRYCHOLOGICZNE

Akademia Trychologii Kosmetycznej Kamili Zielińskiej

Prowadząca: Trycholog Kamila Zielińska – Współzałożycielka pierwszego polskiego Stowarzyszenia trychologicznego. Wykładowca w Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody, szkoleniowiec w poznańskiej Wyższej Szkole Edukacji i Terapii, oraz szkoleniowiec Akademii Organics Beauty w Warszawie. Studentka podyplomowej Psychodietetyki, autorka artykułów trychologicznych na portalach internetowych, blogerka, propagatorka zdrowego odżywiania, naturalnej pielęgnacji kosmetycznej. Właścicielka jedynego w województwie lubuskim gabinetu trychologicznego, Od wielu lat intensywnie rozwija się w trychologii kosmetycznej i szerzy wiedzę trychologiczną wśród Polaków.

 Dlaczego szkolenia u mojej Akademii?!

Jestem pasjonatka która trychologią zajęła się ponieważ sama miałam ogromne problemy z włosami, dlatego na moich szkoleniach dowiesz się bardzo szczegółowo jak powinien pracować trycholog. Jestem pedantką która nie wypuści ucznia jeśli ten nie zrozumie wszystkich zagadnień które chcę mu przekazać!
Moim celem jest szerzenie wiedzy trychologicznej i wypuszczanie w świat trchologów z umiejętnościami które pozwolą im na rozpoczęcie pracy z klientem trychologicznym ale i „głodem” na samorozwój!
W nauczaniu nie ograniczam się tylko do wiedzy nt. budowy i funkcjonowania skóry głowy i włosa. Szkoląc się u mnie dowiesz się jak interpretować wyniki badań, jak rozmawiać z klientem, o co go pytać, co kupić na początek do swojego gabinetu aby nie mnożyć kosztów, nauczę Cię jak rozmawiać z trudnym/płaczącym klientem, będziesz wiedzieć jak dobierać kuracje trychologiczne do problemów, omówię z tobą zdjęcia skóry głowy moich klientów, a ich bazę mam bardzo dużą. Wprowadzę Cię w tajniki dietetyki oraz układania prostych zaleceń dietetycznych w rozpoznanych jednostkach chorobowych. Posiądziesz umiejętności pracy z mikrokamerą, wykonywania procedur zabiegowych, stosowania urządzeń do fizjoterapii niezbędnych podczas pracy z klientem, razem ułożymy ankietę która będzie niezbędnym narzędziem w Twojej pracy, nauczę Cię jak dobierać suplementację dla klienta (jeśli będzie to potrzebne!).
W drugi dzień szkolenia zaproszę do gabinetu modelki na których będziesz mogła/mógł wykonać zabiegi po wcześniejszym rozpoznaniu problemu.
Jestem otwarta na propozycje, jeśli w moim planie szkoleniowym zabraknie Ci jakiegoś elementu napisz do mnie a wzbogacę go o interesujące cię zagadnienia.

Koszt dwudniowego szkolenia 1200 zł.
Zaliczka w kwocie 50%.
Odwołanie szkolenia na 3 dni przed zaplanowanym terminem skutkuje przepadnięciem zaliczki – wynika o z faktu iż dla szkolonej osoby gabinet jest zamknięty na dwa dni.
Nie jest to szkolenie produktowe!! Nie ma konieczności zakupu kosmetyków!!
Po szkoleniu otrzymujesz imienny certyfikat!!

Nr konta do wpłaty 97 1320 1537 0807 9945 3000 0001 Bank Pocztowy
Tytułem: Akademia Trychologii Kamili Zielińskiej – imię i nazwisko osoby szkolonej

SKRÓCONY PLAN SZKOLENIA

 DZIEŃ PIERWSZY

  1. Trychologia – czym jest, jak się dzieli, kompetencje…
  2. Włosy i skóra głowy – budowa, drogi przenikania, ph….
  3. Choroby owłosionej skóry głowy – rozwiązanie problemu…
  4. Analiza i interpretacja wyników badań….
  5. Przyczyny utraty włosów
  6. Przyjęcie klienta trychologicznego,
  7. Organizacja gabinetu trychologicznego…
  8. Dietetyka i suplementacja w schorzeniach skóry głowy…
  9. Praca z mikrokamerą, analiza obrazu…
  10. Zasady BHP i prawne w pracy trychologa.

DZIEŃ DRUGI

Praca w gabinecie z modelkami.

Zapewniamy kawę i zdrowe ciasteczka hand made.