Opinie

KOSMETYCZKA • TRYCHOLOG • SZKOLENIOWIEC


OPINIE KLIENTÓW

Najlepsza z najlepszych! Ogromnie się cieszę, że trafiłam do Pani Kamili z moimi problemami skórnymi. Profesjonalna, przemiła, konkretna, przesympatyczna! Polecam z całego serca -
Aleksandra Ś.

Polecam z całego serca...... trafiłam do pani prawie łysa byłam przed ślubem ale udało się uratować to co zostało a teraz 4 miesiące po wizycie włosy są gęste i co najważniejsze odżywione.......... dziękuję pani Kamilo jest pani najlepsza
Karolina K.

Bardzo profesjonalne podejście. Wyszłam z gabinetu szczęśliwa i pełna nadziei. Z całego serca polecam każdemu! Dziękuję
Klaudia Iwasieczko

Polecam z czystym sercem ,Pani Kamila przemiła ,ciepła osoba z profesjonalnym podejściem do każdego klienta.
Malgorzata D.

Polecam, wspaniałe i profesjonalne miejsce!
Paula B.

Pełen profesjonalizm
Małgorzata S.

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia trychologicznego.Pani Kamila posiada bardzo obszerną i szczegółową wiedzę,którą z chęcią dzieli się podczas szkolenia. Polecam w 100% kurs oraz zabiegi w CapelliBelli!
Inga - Inga J.

SZKOLENIE PRZEBIEGŁO W MILEJ ATMOSFERZE,PANI KAMILA POSIADA DUŻA WIEDZĘ, KTORĄ UMIE UMIEJĘTNIE PRZEKAZAĆ. BYŁO WARTO !
Dorota W.

Małgorzata S.(21.11.2018)
Jestem mile zaskoczona fachowością Pani Kamilii. Wszystko dogłębnie mi opisała i pokazała. Ledwie byłam wczoraj na wizycie, a dziś porobiłam już kolejne badania krwi, umówiłam się też z innymi specjalistami, którzy pomogą zwalczyć mi inny problem wewnętrzny mojego organizmu, który zapewne ma duży wpływ na jakość moich włosów. Polecam Panią Kamilę. Wie co robi.

Iwona K.(21.11.2018)
Polecam wizytę u pani Kamili Zielińskiej, w profesjonalny sposób przeprowadzone zostało badanie kondycji włosów, powiązane z analizą wyników badań, dobrze dobrano kosmetyki oraz suplementy, bardzo sympatyczna obsługa.