o mnie

O nas słów kilka…

kamila_f

Gabinet Trychologiczny Capelli Belli zajmuje się profesjonalną pielęgnacją skóry głowy i włosów. Posiadamy do tego niezbędne kwalifikacje i certyfikaty, a ciągłe poszerzanie wiedzy poprzez odbywanie szkoleń i uczestnictwo w konferencjach z zakresu trychologii uważamy za niezbędne aby być na bieżąco z nowinkami z zakresu badania problemów skórnych głowy.

 Certyfikaty

 

Dlaczego trychologia?

W Gorzowie zamieszkałam w 2004r i już wtedy cierpiałam na problemy związane z nadmiernym wypadaniem włosów, jednak jeszcze nie zdawałam sobie sprawy z tego jak poważny jest mój problem. Dopiero w połowie studiów ktoś ze znajomych zauważył, że przez włosy prześwituje mi skóra głowy i od tego momentu zaczęła się moja walka o każdy włos.
Na początku próbowałam pomóc sobie znanymi mi domowymi sposobami, jednak nie dawało to miarodajnych rezultatów, konsultacje z lekarzami i specyfiki przez nich przepisywane również nie skutkowały poprawą więc zaczęłam szukać. Lata przeczesywania internetu, czytania książek, blogów, rozmowy z lekarzami oraz porady od osób, które mają podobne komplikacje uświadomiły mi z jak dużym problemem mam do czynienia i jak mało empatii jest w osobach, które ten problem powinny pomóc rozwiązać.
Po pięciu latach walki poddałam się i pogodziłam z przegraną…

Jednak dwa lata temu zupełnie przypadkiem trafiłam na termin trychologia. Udałam się na wizytę aż do Wrocławia gdyż w pobliżu nie znalazłam takiego specjalisty, trafiłam na bardzo kompetentną i przyjazną osobę, która podczas godzinnego wywiadu przekazała mi ogrom informacji, które nakierowały mnie gdzie szukać przyczyn problemów z włosami.
Dziedzina ta tak mnie zainteresowała, że ukończyłam trzy szkolenia w tym kierunku, zmieniłam zupełnie zawód, ciągle poszerzałam swoją wiedzę, a na blogu udzielałam rad osobom potrzebującym pomocy.
Pewnego dnia pojawiło się marzenia założenia własnego gabinetu. Miejsca do którego przyjść będzie mógł każdy kto ma problem z włosami, miejsca w którym klient poczuje się bezpiecznie, a osoba przed którą się otworzy będzie doskonale rozumiała jego problem ponieważ sama przez to przeszła…

Trychologia stała się moją pasją, pragnę uświadamiać ludzi jak mają dbać o swoje kosmyki, jak je pielęgnować, jakie kroki podjąć, aby znaleźć powód nadmiernego wypadania włosów. Podchodzę do każdego klienta holistyczne, jeśli trzeba współpracuję z lekarzami i dietetykiem.
Każda osoba która gości w moim gabinecie jest dla mnie ważna, ponieważ doskonale wiem co przeżywa!

Kamila Zielińska – trycholog, współzałożyciel Stowarzyszenia trychologów, blogerka.